Dames 1Teampagina
Vrijdagavond 11-03-2011. De dames van OKK’70 maken zich op voor dé wedstrijd, nummer 2 van de ranglijst tegen de nummer 3. Tassen zijn gepakt, bidons zijn gevuld, Tom-Toms zijn ingesteld, op naar Rotterdam City. Enigszins verlaat door parkeerproblemen, arriveren de dames in de kleine knusse zaal van V=Volley. Gevoelens, sfeer en herinneringen van de Peulenplein-zaal doemen weer op.
V=Volley trachtte indruk te maken door met ruim elf dames aanwezig te zijn en toetergeschal te laten horen. De zeven dames van OKK’70 lieten zich echter niet gek maken. De wedstrijd werd fel gestart met servicedruk en harde, geplaatste aanvallen. Het blok hing op de juiste plaats en set-ups bereikten feilloos de aanvalsters. OKK’70 was overtuigend de meerdere in het spel. De eerste drie sets werden soepel binnen gehaald. De laatste set toonde het scorebord 20-20. Werk aan de winkel! Coach Rinus Gooshouwer pepte zijn dames nog even op en het resulteerde in een 4-0 overwinning. Zeer waardevolle punten om de tweede plaats veilig te stellen en uitzicht te blijven houden op de eerste positie.
Aanstaande vrijdag 18 maart om 20.30 staat de volgende wedstrijd op het programma, dan wordt de strijd aangegaan met Spivo 4.
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie