Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
21-09-2021 19:30 uur Molenwiek'74 DS 1 - Dames 4 7000D3A1 BC De Klipper
24-09-2021 19:45 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 7000MA1B1 AB De Wielewaal
24-09-2021 20:30 uur Heren 1 - Next Volley Dordrecht HS 2 70003AH FL De Wielewaal
24-09-2021 20:30 uur Heren 5 - Volley Meerkerk'95 HS 2 7000H3C1 CE De Wielewaal
24-09-2021 21:00 uur VOKO HS 4 - Heren 6 7000H4B1 FD VOKO-home
24-09-2021 21:15 uur Voleco/VC Krimpen DS 4 - Dames 2 7000D2B GE De Drie Maenen
24-09-2021 21:30 uur Dames 3 - Jola Olympus DS 3 7000D2D JB De Wielewaal
25-09-2021 09:00 uur Next Volley Dordrecht N5 2 - CMV 5 2 7000CA51D1CD De Dijk
25-09-2021 11:15 uur CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 2 7000CA5HA1AB De Wielewaal
25-09-2021 12:15 uur AVVA MC 1 - Meisjes C1 7000MC2D1 AC Het Spant
25-09-2021 13:00 uur Meisjes B1 - Smash'66 MB 1 7000MB2C1 DE De Wielewaal
25-09-2021 15:00 uur Move4U/MVC DS 1 - Dames 1 7000D1B KA Sporthal Holy
25-09-2021 17:00 uur Voleco HS 3 - Heren 4 7000H2B GE De Drie Maenen
30-09-2021 21:15 uur VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Heren 2 7000HPB AJ De Reiger
01-10-2021 19:45 uur Dames 4 - VIA DS 1 7000D3A1 CE De Wielewaal
01-10-2021 20:00 uur Dames 2 - Sliedrecht Sport DS 8 7000D2B EF De Appelgaard
01-10-2021 20:00 uur Heren 6 - Meteoor HS 2 7000H4B1 DB De Appelgaard
01-10-2021 20:30 uur Dames 1 - Volley2B DS 2 7000D1B AJ De Wielewaal
01-10-2021 21:15 uur Next Volley Dordrecht HS 3 - Heren 1 70003AH EF De Dijk
01-10-2021 21:30 uur Heren 4 - Sliedrecht Sport HS 9 7000H2B EF De Wielewaal
01-10-2021 21:30 uur Smash'66 HS 1 - Heren 5 7000H3C1 DC Blokweer
02-10-2021 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 4 - CMV 5 1 7000CA5HA1GA De Basis
02-10-2021 10:00 uur WHV MA 2 - Meisjes A1 7000MA1B1 DA De Wiel
02-10-2021 11:15 uur Jongens C1 - Flits JC 2 7000JC2A1 CE De Wielewaal
02-10-2021 13:00 uur Meisjes B1 - Vollido MB 1 7000MB2C1 DG De Wielewaal
02-10-2021 18:30 uur SNA HS 1 - Heren 3 7000H1B AJ De Spil
08-10-2021 19:45 uur Heren 3 - VC WIK Groot-Ammers HS 4 7000H1B JK De Wielewaal
08-10-2021 20:00 uur Heren 5 - Smash'66 HS 1 7000H3C1 CD De Appelgaard
08-10-2021 20:00 uur Meisjes A1 - VCN MA 2 7000MA1B1 AC De Appelgaard
08-10-2021 20:30 uur Heren 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 70003AH FD De Wielewaal
08-10-2021 20:30 uur Dames 3 - VC WIK Groot-Ammers DS 4 7000D2D JK De Wielewaal
08-10-2021 21:15 uur Move4U HS 5 - Heren 6 7000H4B1 CD Sporthal Holy
08-10-2021 21:30 uur Heren 2 - HWVV Fidus HS 1 7000HPB JK De Wielewaal
09-10-2021 13:00 uur CMV 5 2 - Vridos N5 1 7000CA51D1DE De Appelgaard
09-10-2021 13:00 uur CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 3 7000CA5HA1AC De Appelgaard
09-10-2021 13:00 uur Meisjes B1 - Spirit MB 3 7000MB2C1 DF De Appelgaard
09-10-2021 16:00 uur RVC/Libanon '50 HS 4 - Heren 4 7000H2B LE Geen zaal info bekend
09-10-2021 20:00 uur Volley Zuid DS 3 - Dames 1 7000D1B IA Mercatus College
09-10-2021 20:00 uur RVC/Libanon '50 DS 5 - Dames 2 7000D2B LE Geen zaal info bekend
15-10-2021 19:45 uur Heren 3 - Podarwic HS 1 7000H1B JL De Wielewaal
15-10-2021 20:00 uur Astrea DS 1 - Dames 4 7000D3A1 AC Sport +
15-10-2021 20:30 uur Dames 1 - Flits DS 1 7000D1B AH De Wielewaal
15-10-2021 20:30 uur Heren 2 - Next Volley Dordrecht HS 4 7000HPB JL De Wielewaal
15-10-2021 21:30 uur Dames 3 - Podarwic DS 2 7000D2D JL De Wielewaal
16-10-2021 11:15 uur CMV 5 2 - Flits N5 2 7000CA51D1DA De Wielewaal
16-10-2021 11:30 uur VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Meisjes C1 7000MC2D1 EC De Reiger
16-10-2021 12:30 uur Forza Schouwen-Duiveland JC 1 - Jongens C1 7000JC2A1 AC De Vanger
16-10-2021 13:00 uur Volley2B MA 3 - Meisjes A1 7000MA1B1 EA De Ackers
16-10-2021 13:00 uur Meisjes B1 - Next Volley Dordrecht MB 3 7000MB2C1 DC De Wielewaal
16-10-2021 14:30 uur VCN DS 6 - Dames 2 7000D2B DE Oostgaarde
16-10-2021 16:00 uur WHV HS 3 - Heren 4 7000H2B DE De Wiel
16-10-2021 18:30 uur AVVA HS 1 - Heren 1 70003AH CF Het Spant
19-10-2021 21:15 uur Meteoor HS 2 - Heren 6 7000H4B1 BD Oosterbliek
22-10-2021 19:30 uur Move4U HS 4 - Heren 5 7000H3C1 BC Sporthal Holy
22-10-2021 20:30 uur Heren 1 - Atak'55 HS 1 70003AH FB De Wielewaal
22-10-2021 20:30 uur Heren 4 - VCN HS 5 7000H2B EC De Wielewaal
23-10-2021 11:00 uur Spirit MB 3 - Meisjes B1 7000MB2C1 FD Vrijenburgpoort
23-10-2021 11:15 uur Meisjes C1 - AVVA MC 1 7000MC2D1 CA De Wielewaal
23-10-2021 13:00 uur Meteoor N5 1 - CMV 5 2 7000CA51D1BD Oosterbliek
23-10-2021 13:00 uur Jongens C1 - Intermezzo JC 2 7000JC2A1 CB De Wielewaal
23-10-2021 14:00 uur Volley Zuid HS 2 - Heren 2 7000HPB IJ Mercatus College
23-10-2021 15:00 uur Voleco/VC Krimpen N5 1 - CMV 5 1 7000CA5HA1DA De Boog
23-10-2021 16:30 uur SNA DS 2 - Dames 3 7000D2D IJ De Spil
23-10-2021 19:00 uur Volley2B HS 2 - Heren 3 7000H1B IJ De Ackers
26-10-2021 19:30 uur Switch'89 DS 1 - Dames 4 7000D3A1 DC Walburghal
29-10-2021 18:30 uur CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 1 7000CA5HA1AE De Appelgaard
29-10-2021 19:30 uur Flits MB 2 - Meisjes B1 7000MB2C1 AD Sportcentrum Papendrecht
29-10-2021 20:30 uur Dames 2 - Erasmus Volley DS 4 7000D2B EC De Wielewaal
29-10-2021 20:30 uur Heren 3 - Haaften Kwiek HS 1 7000H1B JB De Wielewaal
30-10-2021 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 3 - CMV 5 1 7000CA5HA1CA De Basis
30-10-2021 11:15 uur Meisjes B1 - Molenwiek'74 MB 1 7000MB2C1 DB De Wielewaal
30-10-2021 11:15 uur Volley Meerkerk'95 MC 1 - Meisjes C1 7000MC2D1 FC De Linde
30-10-2021 12:45 uur Sliedrecht Sport MA 2 - Meisjes A1 7000MA1B1 BA De Basis
30-10-2021 13:00 uur CMV 5 2 - Vridos N5 1 7000CA51D1DE-1 De Wielewaal
30-10-2021 14:00 uur Intermezzo JC 2 - Jongens C1 7000JC2A1 BC De Staver
03-11-2021 20:00 uur VIA DS 1 - Dames 4 7000D3A1 EC MFC de Lingehof
05-11-2021 19:45 uur Meisjes A1 - WHV MA 2 7000MA1B1 AD De Wielewaal
05-11-2021 20:00 uur Dames 3 - Vridos DS 1 7000D2D JH De Appelgaard
05-11-2021 20:00 uur Heren 5 - Sliedrecht Sport HS 10 7000H3C1 CF De Appelgaard
05-11-2021 20:00 uur Heren 2 - Flits HS 1 7000HPB JH De Appelgaard
05-11-2021 20:30 uur Dames 1 - Voleco/VC Krimpen DS 3 7000D1B AF De Wielewaal
05-11-2021 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 4 - Heren 1 70003AH AF De Basis
05-11-2021 21:30 uur Heren 3 - Volley Zuid HS 4 7000H1B JH De Wielewaal
06-11-2021 10:45 uur Sliedrecht Sport MC 5 - Meisjes C1 7000MC2D1 DC De Basis
06-11-2021 11:15 uur CMV 5 2 - Meteoor N5 1 7000CA51D1DB De Wielewaal
06-11-2021 11:15 uur CMV 5 1 - Voleco/VC Krimpen N5 1 7000CA5HA1AD De Wielewaal
06-11-2021 13:00 uur Meisjes B1 - Flits MB 2 7000MB2C1 DA De Wielewaal
06-11-2021 14:15 uur AVVA HS 3 - Heren 4 7000H2B BE Het Spant
10-11-2021 20:45 uur Volley Meerkerk'95 HS 2 - Heren 5 7000H3C1 EC De Linde
12-11-2021 19:45 uur Dames 2 - Move4U DS 2 7000D2B EA De Wielewaal
12-11-2021 20:00 uur Dames 4 - Switch'89 DS 1 7000D3A1 CD-1 De Appelgaard
12-11-2021 20:00 uur Heren 4 - VC WIK Groot-Ammers HS 6 7000H2B EA De Appelgaard
12-11-2021 20:30 uur Heren 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 2 70003AH FK De Wielewaal
12-11-2021 21:30 uur Heren 6 - VIA HS 1 7000H4B1 DE De Wielewaal
13-11-2021 09:00 uur Flits N5 2 - CMV 5 2 7000CA51D1AD Sportcentrum Papendrecht
13-11-2021 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 2 - CMV 5 1 7000CA5HA1BA De Basis
13-11-2021 09:00 uur Next Volley Dordrecht MB 3 - Meisjes B1 7000MB2C1 CD De Dijk
13-11-2021 11:15 uur Meisjes C1 - VC WIK Groot-Ammers MC 1 7000MC2D1 CE De Wielewaal
13-11-2021 12:00 uur VCN MA 2 - Meisjes A1 7000MA1B1 CA Oostgaarde
13-11-2021 13:00 uur Jongens C1 - Forza Schouwen-Duiveland JC 1 7000JC2A1 CA De Wielewaal
13-11-2021 17:00 uur Spirit HS 1 - Heren 2 7000HPB GJ Vrijenburgpoort
13-11-2021 18:30 uur Vedo'70 DS 2 - Dames 3 7000D2D GJ Het Bruisend Hart
13-11-2021 19:00 uur Spirit HS 2 - Heren 3 7000H1B GJ Vrijenburgpoort
18-11-2021 21:00 uur VIA HS 1 - Heren 6 7000H4B1 ED MFC de Lingehof
19-11-2021 19:45 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 7000MA1B1 AB-1 De Wielewaal
19-11-2021 20:00 uur Dames 4 - Astrea DS 1 7000D3A1 CA De Appelgaard
19-11-2021 20:00 uur Heren 5 - Molenwiek'74 HS 1 7000H3C1 CA De Appelgaard
19-11-2021 20:00 uur Heren 2 - Sliedrecht Sport HS 7 7000HPB JF De Appelgaard
19-11-2021 20:30 uur Dames 1 - Volley Meerkerk'95 DS 3 7000D1B AD De Wielewaal
19-11-2021 21:30 uur Dames 3 - Vedo'70 DS 1 7000D2D JF De Wielewaal
19-11-2021 21:30 uur Heren 3 - Sliedrecht Sport HS 8 7000H1B JF De Wielewaal
20-11-2021 09:00 uur Next Volley Dordrecht MC 3 - Meisjes C1 7000MC2D1 BC De Dijk
20-11-2021 11:15 uur CMV 5 1 - Voleco / VC Krimpen N5 2 7000CA5HA1AF De Wielewaal
20-11-2021 12:30 uur Flits JC 2 - Jongens C1 7000JC2A1 EC Sportcentrum Papendrecht
20-11-2021 15:00 uur Volley2B DS 3 - Dames 2 7000D2B KE De Ackers
20-11-2021 17:30 uur Fusion Rotterdam HS 1 - Heren 1 70003AH JF Alexander
20-11-2021 19:30 uur Volley2B HS 3 - Heren 4 7000H2B KE De Ackers
22-11-2021 20:45 uur Volley Meerkerk'95 DS 4 - Dames 3 7000D2D EJ De Linde
26-11-2021 19:30 uur Vridos N5 1 - CMV 5 2 7000CA51D1ED Geen zaal info bekend
26-11-2021 20:00 uur Dames 2 - Smash'66 DS 2 7000D2B EJ De Appelgaard
26-11-2021 20:00 uur Dames 4 - Molenwiek'74 DS 1 7000D3A1 CB De Appelgaard
26-11-2021 20:30 uur Heren 1 - ROWI HS 1 70003AH FI De Wielewaal
26-11-2021 20:30 uur Heren 6 - VOKO HS 4 7000H4B1 DF De Wielewaal
26-11-2021 21:30 uur Heren 4 - Vollido HS 4 7000H2B EJ De Wielewaal
27-11-2021 13:00 uur Meisjes C1 - Volley Meerkerk'95 MC 1 7000MC2D1 CF De Wielewaal
27-11-2021 14:15 uur AVVA DS 1 - Dames 1 7000D1B CA Het Spant
27-11-2021 14:45 uur Jongens C1 - Volley2B JC 1 7000JC2A1 CD-1 De Wielewaal
27-11-2021 15:00 uur Voleco / VC Krimpen N5 2 - CMV 5 1 7000CA5HA1FA De Drie Maenen
27-11-2021 17:45 uur Volley Meerkerk'95 HS 1 - Heren 2 7000HPB EJ De Linde
03-12-2021 20:30 uur Heren 6 - Move4U HS 5 7000H4B1 DC De Wielewaal
04-12-2021 09:00 uur Next Volley Dordrecht N5 2 - CMV 5 2 7000CA51D1CD-1 De Dijk
04-12-2021 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 1 - CMV 5 1 7000CA5HA1EA De Basis
04-12-2021 10:30 uur Intermezzo JC 2 - Jongens C1 7000JC2A1 BC-1 De Staver
04-12-2021 10:45 uur Vollido MB 1 - Meisjes B1 7000MB2C1 GD De Ridderhal
04-12-2021 11:15 uur Meisjes C1 - Next Volley Dordrecht MC 3 7000MC2D1 CB De Wielewaal
04-12-2021 12:45 uur Sliedrecht Sport HS 10 - Heren 5 7000H3C1 FC De Basis
04-12-2021 15:00 uur Volley2B MA 3 - Meisjes A1 7000MA1B1 EA-1 De Ackers
07-12-2021 19:30 uur Molenwiek'74 DS 1 - Dames 4 7000D3A1 BC-1 De Klipper
10-12-2021 19:30 uur Smash'66 MB 1 - Meisjes B1 7000MB2C1 ED Blokweer
10-12-2021 19:45 uur Meisjes A1 - Volley2B MA 3 7000MA1B1 AE De Wielewaal
10-12-2021 20:00 uur Heren 3 - VCN HS 4 7000H1B JD De Appelgaard
10-12-2021 20:00 uur Heren 5 - Move4U HS 4 7000H3C1 CB De Appelgaard
10-12-2021 20:30 uur Dames 1 - SNA DS 1 7000D1B AB De Wielewaal
10-12-2021 20:30 uur Apollo HS 2 - Heren 6 7000H4B1 AD Cromstrijen
10-12-2021 21:30 uur Heren 2 - Vollido HS 1 7000HPB JD De Wielewaal
11-12-2021 11:15 uur CMV 5 2 - Next Volley Dordrecht N5 2 7000CA51D1DC De Wielewaal
11-12-2021 11:15 uur CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 4 7000CA5HA1AG De Wielewaal
11-12-2021 13:00 uur Volley2B JC 1 - Jongens C1 7000JC2A1 DC De Ackers
11-12-2021 14:30 uur Cegelec ZUVO HS 1 - Heren 1 70003AH HF Onder de Mast
11-12-2021 16:00 uur Hou Stand HS 2 - Heren 4 7000H2B IE Sportcentrum West
11-12-2021 20:00 uur Volley Zuid DS 5 - Dames 2 7000D2B IE Mercatus College
18-12-2021 14:30 uur Sliedrecht Sport DS 6 - Dames 1 7000D1B GA De Basis
13-01-2022 19:15 uur Jola Olympus DS 3 - Dames 3 7000D2D BJ Amerhal
14-01-2022 20:00 uur Dames 2 - Voleco/VC Krimpen DS 4 7000D2B EG De Wielewaal
14-01-2022 20:00 uur Heren 4 - Voleco HS 3 7000H2B EG De Wielewaal
14-01-2022 20:30 uur Dames 1 - Move4U/MVC DS 1 7000D1B AK De Wielewaal
15-01-2022 15:00 uur Next Volley Dordrecht HS 2 - Heren 1 70003AH LF De Dijk
15-01-2022 19:00 uur Haaften Kwiek HS 1 - Heren 3 7000H1B BJ Geen zaal info bekend
21-01-2022 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 8 - Dames 2 7000D2B FE De Basis
21-01-2022 19:45 uur Heren 3 - SNA HS 1 7000H1B JA De Appelgaard
21-01-2022 20:30 uur Heren 1 - Next Volley Dordrecht HS 3 70003AH FE De Wielewaal
21-01-2022 21:30 uur Dames 3 - Sliedrecht Sport DS 7 7000D2D JA De Wielewaal
21-01-2022 21:30 uur Heren 2 - VC WIK Groot-Ammers HS 3 7000HPB JA De Wielewaal
22-01-2022 13:00 uur Volley2B DS 2 - Dames 1 7000D1B JA De Ackers
22-01-2022 14:45 uur Sliedrecht Sport HS 9 - Heren 4 7000H2B FE De Basis
28-01-2022 20:00 uur Dames 2 - RVC/Libanon '50 DS 5 7000D2B EL De Wielewaal
28-01-2022 20:00 uur Heren 4 - RVC/Libanon '50 HS 4 7000H2B EL De Wielewaal
28-01-2022 20:30 uur Dames 1 - Volley Zuid DS 3 7000D1B AI De Wielewaal
28-01-2022 20:30 uur HWVV Fidus HS 1 - Heren 2 7000HPB KJ De Schenkel
29-01-2022 15:00 uur VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Dames 3 7000D2D KJ De Reiger
29-01-2022 17:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Heren 3 7000H1B KJ De Reiger
29-01-2022 19:30 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 - Heren 1 70003AH DF D'n Dijck
04-02-2022 20:00 uur Dames 2 - VCN DS 6 7000D2B ED De Wielewaal
04-02-2022 20:00 uur Heren 4 - WHV HS 3 7000H2B ED De Wielewaal
04-02-2022 20:30 uur Heren 1 - AVVA HS 1 70003AH FC De Wielewaal
05-02-2022 12:30 uur Flits DS 1 - Dames 1 7000D1B HA Sportcentrum Papendrecht
05-02-2022 12:45 uur Podarwic DS 2 - Dames 3 7000D2D LJ Geen zaal info bekend
05-02-2022 14:45 uur Podarwic HS 1 - Heren 3 7000H1B LJ Geen zaal info bekend
05-02-2022 17:15 uur Next Volley Dordrecht HS 4 - Heren 2 7000HPB LJ De Dijk
10-02-2022 21:30 uur Erasmus Volley DS 4 - Dames 2 7000D2B CE Woudestein
11-02-2022 19:45 uur Heren 3 - Volley2B HS 2 7000H1B JI De Appelgaard
11-02-2022 20:30 uur Dames 1 - Sliedrecht Sport DS 6 7000D1B AG De Wielewaal
11-02-2022 21:00 uur VCN HS 5 - Heren 4 7000H2B CE Oostgaarde
11-02-2022 21:30 uur Dames 3 - SNA DS 2 7000D2D JI De Wielewaal
11-02-2022 21:30 uur Heren 2 - Volley Zuid HS 2 7000HPB JI De Wielewaal
12-02-2022 18:15 uur Atak'55 HS 1 - Heren 1 70003AH BF Sportcentrum Waspik
18-02-2022 19:45 uur Voleco/VC Krimpen DS 3 - Dames 1 7000D1B FA De Boog
18-02-2022 20:00 uur Heren 4 - AVVA HS 3 7000H2B EB De Wielewaal
18-02-2022 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 4 70003AH FA De Wielewaal
19-02-2022 15:30 uur Vridos DS 1 - Dames 3 7000D2D HJ Geen zaal info bekend
19-02-2022 16:30 uur Flits HS 1 - Heren 2 7000HPB HJ Sportcentrum Papendrecht
19-02-2022 18:00 uur Volley Zuid HS 4 - Heren 3 7000H1B HJ Mercatus College
24-02-2022 21:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Heren 4 7000H2B AE De Reiger
04-03-2022 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 7 - Dames 3 7000D2D AJ De Basis
10-03-2022 20:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Heren 1 70003AH KF De Reiger
11-03-2022 19:45 uur Heren 3 - Spirit HS 2 7000H1B JG De Appelgaard
11-03-2022 21:15 uur Move4U DS 2 - Dames 2 7000D2B AE Sporthal Holy
11-03-2022 21:30 uur Dames 3 - Vedo'70 DS 2 7000D2D JG De Wielewaal
11-03-2022 21:30 uur Heren 2 - Spirit HS 1 7000HPB JG De Wielewaal
18-03-2022 20:00 uur Dames 2 - Volley2B DS 3 7000D2B EK De Wielewaal
18-03-2022 20:00 uur Heren 4 - Volley2B HS 3 7000H2B EK De Wielewaal
18-03-2022 20:30 uur Heren 1 - Fusion Rotterdam HS 1 70003AH FJ De Wielewaal
18-03-2022 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 8 - Heren 3 7000H1B FJ De Basis
19-03-2022 12:45 uur Sliedrecht Sport HS 7 - Heren 2 7000HPB FJ De Basis
19-03-2022 13:15 uur Volley Meerkerk'95 DS 3 - Dames 1 7000D1B DA De Linde
19-03-2022 16:30 uur Vedo'70 DS 1 - Dames 3 7000D2D FJ Het Bruisend Hart
25-03-2022 20:30 uur Dames 1 - AVVA DS 1 7000D1B AC De Wielewaal
25-03-2022 21:30 uur Smash'66 DS 2 - Dames 2 7000D2B JE Blokweer
25-03-2022 21:30 uur Dames 3 - Volley Meerkerk'95 DS 4 7000D2D JE De Wielewaal
25-03-2022 21:30 uur Heren 2 - Volley Meerkerk'95 HS 1 7000HPB JE De Wielewaal
26-03-2022 15:00 uur ROWI HS 1 - Heren 1 70003AH IF Het Turfschip
26-03-2022 18:00 uur Vollido HS 4 - Heren 4 7000H2B JE De Ridderhal
01-04-2022 20:00 uur Dames 2 - Volley Zuid DS 5 7000D2B EI De Wielewaal
01-04-2022 20:00 uur Heren 4 - Hou Stand HS 2 7000H2B EI De Wielewaal
01-04-2022 20:30 uur Heren 1 - Cegelec ZUVO HS 1 70003AH FH De Wielewaal
01-04-2022 20:30 uur Vollido HS 1 - Heren 2 7000HPB DJ De Ridderhal
01-04-2022 21:00 uur VCN HS 4 - Heren 3 7000H1B DJ Oostgaarde
02-04-2022 16:30 uur SNA DS 1 - Dames 1 7000D1B BA De Spil
08-04-2022 19:15 uur Sliedrecht Sport HS 3 - Heren 1 70003AH GF De Basis
08-04-2022 19:30 uur Volley Zuid DS 6 - Dames 2 7000D2B HE Mercatus College
08-04-2022 19:45 uur Heren 3 - AVVA HS 2 7000H1B JC De Appelgaard
08-04-2022 21:30 uur Dames 3 - AVVA DS 2 7000D2D JC De Wielewaal
09-04-2022 15:30 uur Vridos HS 1 - Heren 4 7000H2B HE Geen zaal info bekend