Sluit de bekerwedstrijden tevreden af

30 september, 2025
Heren 2 Teampagina
...

Afgelopen zaterdag speelde Heren 2 de derde bekerwedstrijd uit tegen Forza Schouwen-Duiveland in Bruinisse.
De selectie van het enige herenteam van Schouwen-Duiveland bestond uit louter ervaren spelers die duidelijk op een hoger niveau hadden gespeeld dan de promotieklasse waarin ze nu zijn ingedeeld.

Ondanks de 3-1 nederlaag werd er goed volleybal gespeeld. Het verschil zat vooral in één servicemonster aan Zeeuwse zijde, dat per set met een serie van vier à vijf directe punten het gat wist te slaan.

Toch mogen we trots terugkijken op de bekerreeks. In alle wedstrijden hebben we veel veerkracht, hard werken en degelijk volleybal laten zien. Tijdens de trainingen wordt er zichtbaar progressie geboekt, en dat vertaalt zich steeds beter naar de wedstrijden. Met Cornel op de spelverdeling en Peter als libero heeft de ploeg er bovendien twee waardevolle krachten bijgekregen die rust en stabiliteit brengen.

Ook individueel zijn er mooie stappen gemaakt. Bart begint op de diagonaal echt op stoom te komen en laat steeds vaker zien dat hij een belangrijke puntenscorer kan zijn. Samen met de rest van het team groeit zo het vertrouwen dat we dit seizoen in de promotieklasse leuke wedstrijden kunnen gaan spelen.

Aanstaande vrijdag wacht alweer de volgende uitdaging: de eerste thuiswedstrijd in de competitie tegen de studenten van Erasmus H2. De wedstrijd begint om 20:30 uur in sporthal De Wielewaal, waar we hopen op veel support van het thuispubliek.

0 reacties

Je bericht is leeg.
Je naam ontbreekt of is te kort.
Je e-mailadres ontbreekt of is onjuist!

Wees de eerste die reageert

Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.