Verliest van het Goorilse Dunamis

Na een positieve terugblik op de bekerwedstrijd tegen Next Volley Dordrecht Dames 2 en een goede trainingsweek stond er voor de Hardinxvelders afgelopen zaterdag 28 oktober weer een wedstrijd in de eigen competitie gepland. Vol goede moed werd er vanaf diverse locaties en op verschillende tijdstippen vertrokken naar het Brabantse Goirle. Voor leuke uitspraken van de naam van dit dorp, wordt aangeraden om dit na te vragen bij de dames.
Net op tijd kwamen meespeelsters Lisanne en Maaike samen met Roy aan in de zaal. Na een uitvoerige check van de scheidsrechter of we inderdaad het goede shirtje hadden aangetrokken, kon de wedstrijd beginnen.
De eerste set werd gestart met een grote wil om weer het niveau van de vorige wedstrijd te laten zien. De Goirlse dames speelden de ballen op alle verschillende plekken mogelijk in het veld, maar er werden fijne passjes geleverd van de dames uit het achterveld. De eerste set werd dan ook terecht gewonnen met 20-25.
De Brabantse dames bleven in de sets daaropvolgend Rachel Klop opzoeken met hun service, wat niet erg gevonden werd, want zij bracht ze wel bij Judith Timmer, zodat die met name de hoekspelers van ballen kon blijven voorzien. Tessa Verhoeven scoorde bal na bal aan het net, mooie serviceseries werden laten zien en de sfeer zat er goed in. Met nog een aantal tactische dubbele wissels met de diagonalen en spelverdeelsters en Hanna Timmer die zorgde voor een vergrotende servicedruk probeerden de Hardinxvelders nog te laten zien dat ze voor winst naar Goirle waren gereden.
Helaas werd dit in de setstanden niet zichtbaar en werden de laatste drie sets verloren met 25-20, 25-21 en 25-18. Terugkijkend voelt het alsof het goede niveau van de eerste set niet kon worden vastgehouden. Deze week zal er weer hard worden getraind en zo wordt er gehoopt om komende vrijdag in de thuiswedstrijd tegen de koploper VC WIK DS3 te stunten. Deze wedstrijd zal starten om 20:30 in Sporthal De Wielewaal, dus hopelijk tot dan!
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie