Meisjes C1Teampagina
Op zaterdag 5 oktober moesten we spelen tegen Sliedrecht sport. Om 13.00 In de appelgaard. Vorige week hadden we verloren van hun dus het was een spannende wedstrijd.
Deze wedstrijd speelden we ook met het andere systeem (wat best wel goed ging).
De eerste set ging wel goed, Sliedrecht sport speelde in het begin wat slechter zodat wij een voorsprong hadden. later gingen hun beter spelen en wij wat slechter. Maar toch hadden we nog gewonnen met 25-12.
De tweede set ging best wel goed en met een paar mooie opslagen en smashes hadden we gewonnen met 25-15.
In de derde set ging het steeds wat beter, we waren geconcentreerder zodat we meer ballen pakten en we meestal mooi in drieėn speelden, en hadden dus gewonnen met 25-10.
De vierde set was spannend, in het begin stonden we wat achter zodat we in paniek raakten, want we wouden heel graag met 4-0 winnen. wij deden het goed maar Sliedrecht sport was net iets beter zodat we de laatste set verloren met 20-25.
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie