Heren 1Teampagina
Afgelopen zaterdag speelde het eerste herenteam van OKK'70 tegen het eerste van Phoenix uit Zaltbommel. Eerder dit seizoen werd de huidige nummer 10 van de ranglijst al met 3-1 naar huis gestuurd en ook nu waren de Hardinxvelders van plan niet veel weg te geven. Een directe aanval op de top drie was de inzet.
Door de matige service van de tegenstander kon OKK'70 met rustig, maar degelijk spel de eerste set relatief eenvoudig binnenhalen, 18-25. De tweede set werd het initiatief aan Phoenix gelaten, dat daar dankbaar gebruik van maakte. Op 17-22 probeerde coach Herman Brouwer zijn team in een time-out nog wakker te schudden, maar op 20-24 leek het tij niet meer te keren. Een goede servicereeks van diagonaalspeler Arie Schild en een aantal discutabele punten later stond het scorebord echter op 24-25. Phoenix kwam nog even langszij, maar zag de set met 25-27 uit haar handen glippen. Met 14-25 in de derde set werd orde op zaken gesteld en op 17-24 in de laatste set kwam het einde in zicht. Nadat de eigen aanval het nog vijf punten uitstelde, nam de blokkering het laatste punt voor haar rekening, 22-25.
Met deze volle winst wordt de druk op de top drie opgevoerd. Zo blijft het bovenin erg spannend in de promotieklasse A en met de wedstrijd tegen de huidige nummer 9 voor aankomende vrijdag op het programma, staat OKK'70 er prima voor.
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie