Wedstrijdverslag 3 oktober 2020 WHV N6 1 - OKK'70 N6 2

6 oktober, 2020
CMV 6 2 Teampagina
...

Om 12.00u hadden we een wedstrijd in De Wiel in Asperen.

 

We waren mooi op tijd en konden meteen beginnen met warmlopen.

We speelden tegen grote en oudere meiden, 3 tegen 3.

 

We begonnen de wedstrijd meteen al niet zo goed. We hadden al snel een achterstand. Dit kwam doordat we best wat slordige fouten maakten, bijvoorbeeld een bal pakken die uit was en we riepen niet altijd goed ‘ik’. De tegenpartij sloeg vaak harde ballen, die wij niet goed konden hebben waardoor we niet konden overspelen en de bal soms de hele verkeerde kan op schoot. Uiteindelijk verloren we de set met 25-19.

De scheidsrechter was niet heel duidelijk en twijfelde vaak, waardoor het soms onduidelijk was wie de bal kreeg. Het was ook vaak dubbel.

Doordat de eerste set niet zo goed liep, maakten we van de 2e set helemaal niks. De stand was uiteindelijk 25-6.

De derde set ging het beter. Die set verloren we met 25-13.
In de vierde set stonden we op een gegeven moment voor het eerst voor. Dit was dus de spannendste set, maar uiteindelijk hadden we toch te veel missers, waardoor WHV  ook deze set gewonnen heeft met 25-17.

 

Helaas hebben we verloren, maar we hebben wel een leuke wedstrijd gespeeld met elkaar.

 

Van Stijn Kraaijeveld

0 reacties

Je bericht is leeg.
Je naam ontbreekt of is te kort.
Je e-mailadres ontbreekt of is onjuist!

Wees de eerste die reageert

Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.