Spannende overwinning tegen Volley Zuid !

Vrijdag 11 maart hadden wij een wedstrijd tegen Volley Zuid MB2. De wedstrijd begon om 19.45. Een aantal van ons waren naar kanjertraining geweest en waren daarom al warm. Elin had zich voor de wedstrijd afgemeld en Sara R is nog steeds geblesseerd aan haar hand. Maar Sara kwam ons wel aanmoedigen, wat heel lief was. Ook waren de moeders van Annoek en Willeke, Quinty en Mirte er om ons aan te moedigen. Aan het eind kwam Leon ons ook nog flink aanmoedigen! Genoeg supporters dus!
Mirte voelde zich niet zo lekker en bleef er de 1e set uit. We begonnen de wedstrijd goed, en wonnen de 1e set met 25-17.De 2e set ging ook wel goed, maar was wel veel spannender. We wonnen de set met 25-22. Deze set ging Willeke er uit, maar ze wisselde halverwege met Mirte omdat die zich niet lekker voelde. Ze bleef er de laatste sets dus ook uit. De 3e set was echt heel spannend. We liepen heel de tijd gelijk op. Toen we bijna aan het einde van de set kwamen, raakte er een meisje uit het andere team geblesseerd. Ze wisselde en daarna gingen we vol goede moed verder. Maar we waren alsnog niet alert genoeg en daardoor gingen we stressen. We verloren de set uiteindelijk met 27-29. We vonden het heel jammer en we wilden de 4e set wel pakken. Dat gebeurde niet, want die verloren we met 16-25. Het team zelf was niet heel goed, maar er was 1 meisje dat heel goed kon opslaan. Daar konden we niet tegenop en daardoor hebben ze die 2 sets gepakt.
En omdat het toen 2-2 stond, moesten we een 5e set spelen. We hadden daar niet veel zin in, maar we deden het wel goed. Het werd weer heel spannend maar we hebben deze set met 17-15 gewonnen, en daarmee wonnen we de wedstrijd!
Nu staan we gedeelde 1e plek met WIK/Univé MB3. We hebben erg veel zin in de volgende wedstrijd op 18 maart tegen Volley2B MB 4.
Lisanne, MB1
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie