Verslag wedstrijd 5 maart 2016

10 maart, 2016
Meisjes C1 Teampagina
...

We moesten vandaag spelen tegen Voko MC1. De wedstrijd was in het thuisfront van Voko in Oosterhout. We waren met zes spelers: Hanna, Willemijn, Emma, Jeanet, Rachel en Zoë. Judith die normaal ook meespeelt was opeens ziek geworden en kon niet mee. Onze coach was vandaag Johan.
Om half twaalf gingen we vol goede moed weg bij de wielewaal.

Met inspelen hadden we een goede warming-up oefening die we van Johan kregen. De wedstrijd begonnen we een beetje ongeconcentreerd maar we liepen wel heel de tijd gelijk op met Voko. Bij de laatse tien punten gingen we rommeliger spelen en Voko maakte daar goed gebruik van. We verloren de set met 17-25. De tweede set hadden we beter door dat we te maken hadden met een goede tegenstander. We moesten van Johan achter het blok blijven zitten omdat ze daar veel ballen speelde. De tweede set verloren we met 25-23. Dat was dus een erg spannende. We stonden eerst voor maar later werden we ingehaald door Voko. De derde set voelde we ons verslagen en was het ook rommeliger. Die set verloren we dan ook met 25-16. De vierde set zaten we wel een beetje van ja we kunnen nog 1 punt pakken en die moeten we dan ook pakken. De vierde set ging dat ook echt een stuk beter en we vielen goed aan en zaten goed achter het blok. We wonnen die set met 25-16.

We hebben in Oosterhout dus nog wel 1 puntje gepakt. Volgende week moeten we in de wielewaal tegen WHV, kom gezellig een keer kijken!

Groetjes MC1.

0 reacties

Je bericht is leeg.
Je naam ontbreekt of is te kort.
Je e-mailadres ontbreekt of is onjuist!

Wees de eerste die reageert

Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.