Scheidsrechterplanning

Zaterdag 4 september 2021

Beste volleybalsters en volleyballers,

De start van de nieuwe competitie komt steeds dichterbij. Hopelijk hebben jullie allemaal een goede 1e trainingsweek achter de rug!

Om ook met de competitie te kunnen beginnen is het nodig dat elke wedstrijd van een scheidsrechters is voorzien. Daar moeten we me elkaar voor zorgen!

Bijgaand vinden jullie de door mij uitgewerkte planning waarmee we dat met elkaar oppakken. Iedereen is tot en met de Kerst 1x ingedeeld, sommigen moeten 2x fluiten. Naast deze wedstrijd is er ook een groep die 'uitwedstrijden' voor haar rekening neemt. Dat maakt geen onderdeel uit van deze planning.

Mocht ik je op een moment hebben ingedeeld dat je zelf een wedstrijd moet spelen, dan heb ik een foutje gemaakt en kan je met mij contact opnemen over hoe dat op te lossen (dames 2/3 staat in sommige gevallen op hun eigen wedstrijd, maar ik heb begrepen dat dames 3 de wedstrijden van dames 2 gaat spelen (en andersom)).

Mocht ik je op een moment hebben ingedeeld dat je niet kunt, dan graag met een teamgenoot ruilen. Hierover hoef je mij niet te informeren.

Af en toe komt het voor dat wedstrijden nog van tijdstip, datum, of hal verschuiven. In principe schuift de scheidsrechter dan mee. Wanneer je op de website van de Nevobo een andere tijd ziet staan dan in deze planning, dan geldt de informatie van de Nevobo (en deze planning achterhaald).

Er zijn tellers ingedeeld bij H1, H2, D1 en CMV-5. Bij CMV-5 omdat er bonuspunten worden toegekend als er in drie keer over het net heen wordt gespeeld.

Om te mogen fluiten moet je beschikken over een zogenaamde V6-licente. Het is voor iedereen verplicht deze te halen. Mocht je deze licentie nog niet hebben dan kan je die via een online cursus behalen, zie hiervoor: www.volleybalmasterz.nl. Mocht je hier nog wat hulp bij nodig hebben, neem dan contact met mij op!

Succes bij het fluiten van je wedstrijden en namens alle volleyballers: alvast bedankt!

Groeten,

Cor van Vliet

Scheidsrechter coördinator vv OKK 70

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 1e helft 2021-2022 versie 1 256.32 kB pdf 16-09-2021
Spelregels Top Divisie en lager mei 2021 2.99 MB pdf 16-09-2021
Wijzigingen spelregels en reglementen mei 2021 335.37 kB pdf 16-09-2021
Datum Tijd Team thuis Team uit Zaal Code Team Scheidsrechter Team Teller
17-09-202119:45OKK '70 DS 2Volley Zuid DS 6De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2B-EHH6Tim van Wingerden
17-09-202120:00OKK '70 DS 4Switch'89 DS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD3A1-CDD3Yvonne van Lopik
17-09-202120:00OKK '70 HS 4Vridos HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH2B-EHD1Arriëtte de Jong
17-09-202120:30OKK '70 HS 1Sliedrecht Sport HS 3De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FGEX/UITJelte Wietses & Jurgen AdriaanseJC/JCTobias van Vliet & Tiemen Koutstaal
17-09-202121:30OKK '70 HS 6Apollo HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4B1-DAH3Jesse Maasland
18-09-202111:15OKK '70 MC 1Sliedrecht Sport MC 5De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2D1-CDH5Machlon de Jong
18-09-202113:00OKK '70 JC 1Volley2B JC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJC2A1-CDH5Erik den Breejen
24-09-202119:30OKK '70 MA 1Sliedrecht Sport MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-ABD3Linda van Wijngaarden
24-09-202120:30OKK '70 HS 1Next Volley Dordrecht HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FLEX/UITCees Adriaanse & Jan Willem SchildMC/MCNoël van Tent & Rebekka Schild
24-09-202120:30OKK '70 HS 5Volley Meerkerk'95 HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH3C1-CEH4Coert Kazen
24-09-202121:30OKK '70 DS 3Jola Olympus DS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-JBD1Hanna Timmer
25-09-202111:15OKK '70 N5 1Sliedrecht Sport N5 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-ABMABritt StrijkerMANoëlle Alblas
25-09-202113:00OKK '70 MB 1Smash'66 MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DED2Nina de Vos
01-10-202119:45OKK '70 DS 4VIA DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD3A1-CEH4Wilbert van Tienhoven
01-10-202120:00OKK '70 DS 2Sliedrecht Sport DS 8De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD2B-EFD2Laila van Pelt
01-10-202120:00OKK '70 HS 6Meteoor HS 2De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH4B1-DBH3Stijn Boogaard
01-10-202120:30OKK '70 DS 1Volley2B DS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-AJH2Pieter de KeijzerMB/MBRebekka Versluis & Maartje Brieffies
01-10-202121:30OKK '70 HS 4Sliedrecht Sport HS 9De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2B-EFH2Jan van Wijngaarden
02-10-202111:15OKK '70 JC 1Flits JC 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJC2A1-CEH5Wilmer Overduin
02-10-202113:00OKK '70 MB 1Vollido MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DGD2Lonneke Oussoren
08-10-202119:30OKK '70 MA 1VCN MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-ACH2Martijn de Rover
08-10-202119:45OKK '70 HS 3VC WIK HS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH1B-JKH4Cor van Vliet
08-10-202120:00OKK '70 HS 5Smash'66 HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH3C1-CDD1Merel den Hertog
08-10-202120:30OKK '70 HS 1RoosendaalHS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FD?/EX? & Ard KramerMC/MCEsther Konijnenburg & Quirine de Jong
08-10-202120:30OKK '70 DS 3VC WIK DS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-JKD3René Westrik
08-10-202121:30OKK '70 HS 2HWVV Fidus HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-JK?/H4? & Johan TimmerMA/MAAnna Nederveen & Lise van den Biggelaar
09-10-202113:00OKK '70 N5 2Vridos N5 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamCA51D1-DEH5Jasper OussorenH5Ronan Loeve
09-10-202113:00OKK '70 N5 1Sliedrecht Sport N5 3De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-ACH5Mark AlblasH5Daan van Dijk
09-10-202113:00OKK '70 MB 1Spirit MB 3De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DFH3Peter Korevaar
15-10-202119:45OKK '70 HS 3Podarwic HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH1B-JLH6Remco de Groen
15-10-202120:30OKK '70 DS 1Flits DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-AHH1Robert ZoutendijkMB/MBAlisha Nederveen & Dian Maasland
15-10-202120:30OKK '70 HS 2Next Volley Dordrecht HS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-JLUIT/H1volgt 'via Patrick' & Leon van HouwelingenH5/H5Niek van Dongen & Hjalmar de Ruiter
15-10-202121:30OKK '70 DS 3Podarwic DS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-JLH3Erik-Jan Oudenes
16-10-202111:15OKK '70 N5 2Flits N5 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA51D1-DAD4Mirte HuismanD4Sharona Niesert
16-10-202113:00OKK '70 MB 1Next Volley Dordrecht MB 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DCD2Sara de Ruiter
22-10-202120:30OKK '70 HS 1Atak'55 HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FBUIT/UITPatrick Poppelaars & Jurgen AdriaanseMB/MCMirthe Timmer & Annemijn Koutstaal
22-10-202120:30OKK '70 HS 4VCN HS 5De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2B-ECD3Hester Muilwijk
23-10-202111:15OKK '70 MC 1AVVA MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2D1-CAD2Emma Schild
23-10-202113:00OKK '70 JC 1Intermezzo JC 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJC2A1-CBH3Niek van Houwelingen
29-10-202118:30OKK '70 N5 1Sliedrecht Sport N5 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-AED2Lotte de BruinD2Jeanet van Willigen
29-10-202120:30OKK '70 DS 2Erasmus Volley DS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2B-ECH2Johan van den Bergh
29-10-202120:30OKK '70 HS 3Haaften Kwiek HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH1B-JBH2Nick van Veen
30-10-202111:15OKK '70 MB 1Molenwiek'74 MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DBD4Nadine van der Vlies
05-11-202119:30OKK '70 MA 1WHV MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-ADD4Carolien de Vos
05-11-202120:00OKK '70 DS 3Vridos DS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD2D-JHD4Tasmara Stigter
05-11-202120:00OKK '70 HS 5Sliedrecht Sport HS 10De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH3C1-CFH4Cornel de Rover
05-11-202120:00OKK '70 HS 2Flits HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamHPB-JHEX/H4Ard Kramer & Jan KlopJC/JCStijn Kraaijeveld & Tiemen Koutstaal
05-11-202120:30OKK '70 DS 1Voleco/VC Krimpen DS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-AFH6Remco de GroenMB/MBSanne Kraaijveld & Manon de Bruijn
05-11-202121:30OKK '70 HS 3Volley Zuid HS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH1B-JHD3Annemarie de Rover
06-11-202111:15OKK '70 N5 2Meteoor N5 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA51D1-DBD1Judith TimmerD1Ester Klop
06-11-202111:15OKK '70 N5 1Voleco/VC Krimpen N5 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-ADH5Matthijs StrijkerH5Ronan Loeve
06-11-202113:00OKK '70 MB 1Flits MB 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2C1-DAD1Tessa Verhoeven
12-11-202119:45OKK '70 DS 2Move4U DS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2B-EAH6Erik de Bruijn
12-11-202120:00OKK '70 DS 4Switch'89 DS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD3A1-CD-2D1Marjolijn Verheul
12-11-202120:00OKK '70 HS 4VC WIK HS 6De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH2B-EAH2Jan van Wijngaarden
12-11-202120:30OKK '70 HS 1VC WIK HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FKEX/EXCees Adriaanse & Roeland StuiverJC/JCSven van der Pol & Arco van Houwelingen
12-11-202121:30OKK '70 HS 6VIA HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4B1-DED1Merel den Hertog
13-11-202111:15OKK '70 MC 1VC WIK MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2D1-CED1Quinty Verbaan
13-11-202113:00OKK '70 JC 1Forza Schouwen-Duiveland JC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJC2A1-CAD1Rachel Klop
19-11-202119:30OKK '70 MA 1Sliedrecht Sport MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-AB-2H3Stijn Boogaard
19-11-202120:00OKK '70 DS 4Astrea DS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD3A1-CAD3Natasja Bogaard
19-11-202120:00OKK '70 HS 5Molenwiek'74 HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH3C1-CAH6Gerrit de Rover
19-11-202120:00OKK '70 HS 2Sliedrecht Sport HS 7De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamHPB-JFUIT/H1Edwin de Jong & Jos AmbachtsheerJC/JCTobias van Vliet & Juda Huijzer
19-11-202120:30OKK '70 DS 1Volley Meerkerk'95 DS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-ADH4Thom van DijkMB/MBRebekka Versluis & Maartje Brieffies
19-11-202121:30OKK '70 DS 3Vedo'70 DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-JFD3Yvonne van Lopik
19-11-202121:30OKK '70 HS 3Sliedrecht Sport HS 8De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH1B-JFH6Arjen van der Vlies
20-11-202111:15OKK '70 N5 1Voleco / VC Krimpen N5 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-AFD4Jasmijn van der PriemD4Sharona Niesert
26-11-202120:00OKK '70 DS 2Smash'66 DS 2De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD2B-EJD1Jorinde Meijer
26-11-202120:00OKK '70 DS 4Molenwiek'74 DS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD3A1-CBD1Hanna Timmer
26-11-202120:30OKK '70 HS 1ROWI HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-FIEX/EXLaura van Pottelberghe & Ard KramerJC/JCRyan Loeve & Jelle Korevaar
26-11-202120:30OKK '70 HS 6VOKO HS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4B1-DFD2Roos van Dongen
26-11-202121:30OKK '70 HS 4Vollido HS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2B-EJH2Pieter de Keijzer
27-11-202113:00OKK '70 MC 1Volley Meerkerk'95 MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2D1-CFH5Machlon de Jong
27-11-202114:45OKK '70 JC 1Volley2B JC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJC2A1-CD-2H5Bertijn de Ruijter
03-12-202120:30OKK '70 HS 6Move4U HS 5De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4B1-DCH3Aron de Graaf
04-12-202111:15OKK '70 MC 1Next Volley Dordrecht MC 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2D1-CBD2Emma Brieffies
10-12-202119:30OKK '70 MA 1Volley2B MA 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-AED2Lonneke Oussoren
10-12-202120:00OKK '70 HS 3VCN HS 4De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH1B-JDH1Robert Zoutendijk
10-12-202120:00OKK '70 HS 5Move4U HS 4De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH3C1-CBD3Anke van der Pol
10-12-202120:30OKK '70 DS 1SNA DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-ABH1Jos AmbachtsheerMC/MCAnne-Marit Korevaar & Susan de Rover
10-12-202121:30OKK '70 HS 2Vollido HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-JDUIT/H1volgt 'via Patrick' & Leon van HouwelingenMA/MARyvana Monteban & Linsey aan de Wiel
11-12-202111:15OKK '70 N5 2Next Volley Dordrecht N5 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA51D1-DCMAThirza HuijzerMALieke Koutstaal
11-12-202111:15OKK '70 N5 1Sliedrecht Sport N5 4De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamCA5HA1-AGMANoëlle AlblasMALouise Mostert