Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA51G1BA, Datum: zaterdag 23 november, 12:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA6HA1DE, Datum: zaterdag 23 november, 15:00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB OUDERKERK AAN DEN IJSSEL Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA6HA1ED, Datum: zaterdag 30 november, 11:15, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA6HA1CE, Datum: zaterdag 7 december, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA51G1AB, Datum: zaterdag 7 december, 16:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT Vervallen: Vervallen wedstrijd: 7000CA6HA1EA, Datum: zaterdag 14 december, 12:30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM
Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
Nog vast te stellen Vridos DS 4 - Dames 3 7000D3I1 GD Neerpolder
13-11-2019 20:30 uur DVO HS 4 - Heren 4 7000H3A1 DB 't Paradijs
15-11-2019 19:00 uur Flits MB 3 - Meisjes B1 7000MB2D1 AB-1 Sportcentrum Papendrecht
15-11-2019 19:30 uur Move4U HS 4 - Heren 3 7000H2B HI Sporthal Holy
15-11-2019 19:45 uur Jongens A1 - Vollido JA 1 7000JA1A1 CE De Wielewaal
15-11-2019 20:00 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 3 7000MA1D1 CA De Appelgaard
15-11-2019 20:30 uur Next Volley Dordrecht DS 5 - Dames 2 7000D2F HI De Dijk
15-11-2019 21:30 uur Heren 2 - City Bril Krimpen HS 2 7000HPA DB De Wielewaal
16-11-2019 09:00 uur Spirit N5 2 - CMV 5 3 7000CA51E1EC Vrijenburgpoort
16-11-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 5 - CMV 5 1 7000CA51F1ED De Basis
16-11-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 3 - CMV 5 2 7000CA51G1CB De Basis
16-11-2019 09:30 uur Voltena MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 EC De Iris
16-11-2019 11:00 uur Spirit MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B1 AC Vrijenburgpoort
16-11-2019 14:30 uur Flits MB 3 - Meisjes B1 7000MB2D1 AB Sportcentrum Papendrecht
16-11-2019 16:00 uur VVS'92 DS 1 - Dames 1 7000D1B LC Baskensburg I
20-11-2019 20:45 uur Volley Meerkerk'95 HS 2 - Heren 3 7000H2B KI De Linde
22-11-2019 19:45 uur Dames 3 - Vridos DS 2 7000D3I1 DF De Wielewaal
22-11-2019 20:00 uur Flits MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 BC-1 Sportcentrum Papendrecht
22-11-2019 20:30 uur Dames 1 - YVC DS 1 7000D1B CF De Wielewaal
22-11-2019 20:30 uur Meisjes A2 - Spirit MA 2 7000MA2B1 CA De Appelgaard
22-11-2019 21:30 uur Heren 4 - Smash'66 HS 1 7000H3A1 BG De Wielewaal
22-11-2019 21:30 uur Heren 2 - RVC/Libanon '50 HS 1 7000HPA DE De Wielewaal
23-11-2019 12:30 uur CMV 5 3 - Vridos N5 1 7000CA51E1CF De Wielewaal
23-11-2019 12:30 uur CMV 5 1 - Meteoor N5 1 7000CA51F1DB De Wielewaal
23-11-2019 12:30 uurCMV 5 2 - Next Volley Dordrecht N5 8
23-11-2019 13:00 uur VIA N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1BA MFC de Lingehof
23-11-2019 13:15 uur Volley Meerkerk'95 MB 1 - Meisjes B1 7000MB2D1 EB De Linde
23-11-2019 14:15 uur Jongens B1 - Voleco/VC Krimpen JB 2 7000JB1A1 EC De Wielewaal
23-11-2019 14:15 uur Meisjes C1 - Flits MC 1 7000MC1B1 DA De Appelgaard
23-11-2019 14:30 uur Cegelec ZUVO HS 1 - Heren 1 70003AH KI Onder de Mast
23-11-2019 15:00 uurVoleco/VC Krimpen N6 1 - CMV 6 2
23-11-2019 16:00 uur Volley Tilburg JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 FC De Blaak
29-11-2019 18:15 uur AVVA MB 2 - Meisjes B1 7000MB2D1 DB Het Spant
29-11-2019 19:45 uur Dames 3 - Sliedrecht Sport DS 9 7000D3I1 DC De Wielewaal
29-11-2019 20:00 uur Heren 3 - Voleco HS 3 7000H2B IG De Appelgaard
29-11-2019 20:30 uur Heren 1 - Erasmus Volley HS 1 70003AH IG De Wielewaal
29-11-2019 21:30 uur Dames 2 - Volley Tilburg DS 6 7000D2F IG De Wielewaal
29-11-2019 21:30 uur Heren 4 - VIA HS 1 7000H3A1 BC De Wielewaal
30-11-2019 09:30 uur Smash'66 MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B1 DC Blokweer
30-11-2019 11:15 uur CMV 5 3 - Flits N5 2 7000CA51E1CA De Wielewaal
30-11-2019 11:15 uur CMV 5 2 - Voltena N5 1 7000CA51G1BF De Wielewaal
30-11-2019 11:15 uurCMV 6 2 - Voleco/VC Krimpen N6 1
30-11-2019 12:15 uur VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Meisjes B1 7000MB2D1 CB De Reiger
30-11-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Next Volley Dordrecht MC 2 7000MC1B1 DC De Wielewaal
30-11-2019 16:45 uur Bernisse DS 1 - Dames 1 7000D1B BC De Drenkwaard
30-11-2019 17:00 uur Voleco/VC Krimpen JB 2 - Jongens B1 7000JB1A1 CE De Drie Maenen
06-12-2019 19:15 uur Sliedrecht Sport HS 3 - Heren 1 70003AH FI De Basis
06-12-2019 19:45 uur Dames 3 - Volley Tilburg DS 8 7000D3I1 DJ De Wielewaal
06-12-2019 20:00 uur Meisjes A1 - Flits MA 1 7000MA1D1 CB De Appelgaard
06-12-2019 20:00 uur Meisjes A2 - Smash'66 MA 2 7000MA2B1 CD De Appelgaard
06-12-2019 20:30 uur Dames 1 - Vollido DS 1 7000D1B CA De Wielewaal
06-12-2019 21:00 uur VCN HS 5 - Heren 3 7000H2B FI Oostgaarde
06-12-2019 21:30 uur Heren 2 - Volley Zuid HS 3 7000HPA DK De Wielewaal
07-12-2019 10:00 uur WHV N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1DA De Wiel
07-12-2019 10:30 uur Flits MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B1 AD Sportcentrum Papendrecht
07-12-2019 11:00 uurNext Volley Dordrecht N6 1 - CMV 6 2
07-12-2019 11:15 uur CMV 5 1 - Next Volley Dordrecht N5 4 7000CA51F1DC De Wielewaal
07-12-2019 11:30 uur Vridos N5 1 - CMV 5 3 7000CA51E1FC Neerpolder
07-12-2019 13:00 uur Meteoor JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 AC Oosterbliek
07-12-2019 13:00 uur Meisjes B1 - Flits MB 3 7000MB2D1 BA De Wielewaal
07-12-2019 16:00 uur Gepidae DS 2 - Dames 2 7000D2F FI Sportcentrum UVT
07-12-2019 16:45 uurNext Volley Dordrecht N5 8 - CMV 5 2
07-12-2019 18:30 uur Volley2B JB 1 - Jongens B1 7000JB1A1 AE De Ackers
10-12-2019 21:00 uur Molenwiek'74 HS 2 - Heren 4 7000H3A1 AB De Klipper
13-12-2019 19:45 uur Meisjes A2 - SNA MA 1 7000MA2B1 CE De Wielewaal
13-12-2019 20:30 uur Heren 1 - AVVA HS 1 70003AH IE De Wielewaal
13-12-2019 21:30 uur Dames 2 - Apollo DS 1 7000D2F IE De Wielewaal
13-12-2019 21:30 uur Heren 3 - AVVA HS 2 7000H2B IE De Wielewaal
14-12-2019 09:00 uur Flits N5 3 - CMV 5 1 7000CA51F1AD Sportcentrum Papendrecht
14-12-2019 10:45 uur Sliedrecht Sport N5 4 - CMV 5 3 7000CA51E1DC De Basis
14-12-2019 12:00 uur Vollido N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1CA De Ridderhal
14-12-2019 12:30 uur CMV 5 2 - Sliedrecht Sport N5 3 7000CA51G1BC De Wielewaal
14-12-2019 12:30 uurCMV 6 2 - Fusion Rotterdam N6 1
14-12-2019 13:00 uur Volley2B JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 DC De Ackers
14-12-2019 14:15 uur Meisjes C1 - Sliedrecht Sport MC 2 7000MC1B1 DE De Wielewaal
14-12-2019 15:00 uur Spivo DS 2 - Dames 1 7000D1B KC Den Oert
14-12-2019 16:00 uur Volley Tilburg DS 8 - Dames 3 7000D3I1 JD Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
14-12-2019 16:00 uur Jongens B1 - Intermezzo JB 1 7000JB1A1 EF De Wielewaal
14-12-2019 17:30 uur Fusion Rotterdam HS 2 - Heren 2 7000HPA JD Alexander
09-01-2020 21:30 uur Erasmus Volley HS 3 - Heren 3 7000H2B CI Woudestein
10-01-2020 20:00 uur Dames 2 - ODI DS 4 7000D2F IA De Wielewaal
10-01-2020 20:30 uur Dames 1 - Apollo DS 1 7000D1B CI De Wielewaal
10-01-2020 21:30 uur Heren 2 - Move4U HS 1 7000HPA DH De Wielewaal
11-01-2020 12:45 uur Next Volley Dordrecht HS 2 - Heren 1 70003AH CI De Dijk
11-01-2020 19:00 uur Nuvoc DS 3 - Dames 2 7000D2F CI Nuvochal
17-01-2020 20:30 uur Heren 1 - City Bril Krimpen HS 1 70003AH IB De Wielewaal
17-01-2020 20:30 uur Next Volley Dordrecht HS 3 - Heren 2 7000HPA GD De Dijk
17-01-2020 21:30 uur Dames 2 - Jola Olympus DS 3 7000D2F IB De Wielewaal
17-01-2020 21:30 uur Heren 3 - Intermezzo HS 2 7000H2B IB De Wielewaal
18-01-2020 16:00 uur Ardito DS 1 - Dames 1 7000D1B HC Het Kroonjuweel
24-01-2020 20:00 uur Heren 3 - Erasmus Volley HS 3 7000H2B IC De Appelgaard
24-01-2020 20:30 uur Dames 1 - Spirit DS 1 7000D1B CG De Wielewaal
24-01-2020 21:30 uur Heren 2 - Voleco HS 1 7000HPA DF De Wielewaal
25-01-2020 16:00 uur ODI DS 4 - Dames 2 7000D2F AI De Klep
25-01-2020 19:30 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 - Heren 1 70003AH AI D'n Dijck
31-01-2020 20:30 uur Heren 1 - Cegelec ZUVO HS 1 70003AH IK De Wielewaal
31-01-2020 21:30 uur Dames 2 - Hilver DS 1 7000D2F IK De Wielewaal
31-01-2020 21:30 uur Heren 3 - Volley Meerkerk'95 HS 2 7000H2B IK De Wielewaal
01-02-2020 18:00 uur RVC/Libanon '50 HS 1 - Heren 2 7000HPA ED Kralingen
01-02-2020 19:00 uur YVC DS 1 - Dames 1 7000D1B FC De Eenhoorn
07-02-2020 20:30 uur Dames 1 - DVO DS 2 7000D1B CE De Wielewaal
07-02-2020 21:30 uur Heren 2 - WHV HS 1 7000HPA DL De Wielewaal
08-02-2020 17:00 uur VOKO DS 1 - Dames 2 7000D2F JI VOKO-home
08-02-2020 17:30 uur Fusion Rotterdam HS 1 - Heren 1 70003AH JI Alexander
20-02-2020 21:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Heren 3 7000H2B JI De Reiger
05-03-2020 21:30 uur ROWI HS 1 - Heren 1 70003AH LI Het Turfschip
06-03-2020 21:30 uur Heren 2 - Sliedrecht Sport HS 6 7000HPA DC De Wielewaal
07-03-2020 15:00 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 4 - Dames 2 7000D2F LI D'n Dijck
07-03-2020 17:00 uur Sic Pugno DS 2 - Dames 1 7000D1B DC De Boulevard
07-03-2020 18:00 uur WHV HS 2 - Heren 3 7000H2B LI De Wiel
13-03-2020 20:30 uur Heren 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 2 70003AH IH De Wielewaal
13-03-2020 20:30 uur Dames 1 - VVS'92 DS 1 7000D1B CL De Wielewaal
13-03-2020 21:30 uur Dames 2 - Next Volley Dordrecht DS 5 7000D2F IH De Wielewaal
13-03-2020 21:30 uur Heren 3 - Move4U HS 4 7000H2B IH De Wielewaal
14-03-2020 16:30 uur City Bril Krimpen HS 2 - Heren 2 7000HPA BD De Boog
19-03-2020 21:30 uur Erasmus Volley HS 1 - Heren 1 70003AH GI Woudestein
20-03-2020 20:30 uur Dames 1 - Bernisse DS 1 7000D1B CB De Wielewaal
21-03-2020 15:00 uur Voleco HS 3 - Heren 3 7000H2B GI De Drie Maenen
21-03-2020 16:30 uur Volley Tilburg DS 6 - Dames 2 7000D2F GI Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
26-03-2020 19:30 uur Volley Zuid HS 3 - Heren 2 7000HPA KD Mercatus College
27-03-2020 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 3 70003AH IF De Wielewaal
27-03-2020 21:30 uur Dames 2 - Gepidae DS 2 7000D2F IF De Wielewaal
27-03-2020 21:30 uur Heren 3 - VCN HS 5 7000H2B IF De Wielewaal
28-03-2020 15:45 uur Vollido DS 1 - Dames 1 7000D1B AC De Ridderhal
03-04-2020 20:30 uur Dames 1 - Spivo DS 2 7000D1B CK De Wielewaal
03-04-2020 21:30 uur Heren 2 - Fusion Rotterdam HS 2 7000HPA DJ De Wielewaal
04-04-2020 16:00 uur Apollo DS 1 - Dames 2 7000D2F EI Geen zaal info bekend
04-04-2020 16:00 uur AVVA HS 2 - Heren 3 7000H2B EI Het Spant
04-04-2020 18:30 uur AVVA HS 1 - Heren 1 70003AH EI Het Spant
16-04-2020 21:15 uur VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Heren 2 7000HPA ID De Reiger
17-04-2020 20:30 uur Heren 1 - Volley2B HS 1 70003AH ID De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Dames 2 - Dunamis/Goirle DS 3 7000D2F ID De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Heren 3 - RVC/Libanon '50 HS 4 7000H2B ID De Wielewaal
18-04-2020 16:00 uur Volley Tilburg DS 5 - Dames 1 7000D1B JC Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)