Trainingstijden

Hieronder vindt u een overzicht van de trainingstijden zoals deze door de TC is opgesteld.

Bij de Nevobo-competitie voor het seizoen 2018-2019 worden de volgende leeftijdsgrenzen gehanteerd:

  • Meisjes en Jongens A Geboren van 1 oktober 2000 tot 1 oktober 2002
  • Meisjes en Jongens B Geboren van 1 oktober 2002 tot 1 oktober 2004
  • Meisjes en Jongens C Geboren van 1 oktober 2004 tot 1 oktober 2006
  • Meisjes en Jongens CMV Geboren van 1 oktober 2006, in 2007 of later
Team Dag Tijd Zaal Veld Trainer Bijzonder
Heren 1 Maandag 20:30 - 22:00 Appelgaard 1 Arie de Ruiter -
Woensdag 20:00 - 22:00 Wielewaal 1 Arie de Ruiter -
Heren 2 Dinsdag 20:00 - 21:30 Appelgaard 1 (vacant) Samen met H3
Heren 3 Dinsdag 20:00 - 21:30 Appelgaard 1 (vacant) Samen met H2
Heren 4 Woensdag 20:30 - 22:00 Appelgaard 1 (vacant) Samen met H5
Heren 5 Woensdag 20:30 - 22:00 Appelgaard 1 (vacant) Samen met H4
Dames 1 Maandag 19:00 - 20:30 Appelgaard 2 Paul Vossen -
Woensdag 19:00 - 20:30 Appelgaard 1 Paul Vossen -
Dames 2 Maandag 20:30 - 22:00 Appelgaard 2 Johan Timmer Samen met D3
Dames 3 Maandag 20:30 - 22:00 Appelgaard 2 Johan Timmer Samen met D2
Jongens B Woensdag 17:30 - 19:00 Appelgaard 1 Leon van Houw. & Laila van Pelt -
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard 1 Leon van Houw. & Laila van Pelt BasiC-training
Jongens C Dinsdag 17:00 - 18:30 Appelgaard 1 Rens de Ruiter & Michel de Bruijn -
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard 1 Rens de Ruiter & Michel de Bruijn BasiC-training
Meisjes A Donderdag 19:00 - 20:30 Appelgaard 3 Edwin de Jong -
Meisjes B1 Dinsdag 18:30 - 20:00 Appelgaard 1 Leon van Houw. & Lieneke Stip -
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard 2 Leon van Houw. & Lieneke Stip BasiC-training
Meisjes B2 Maandag 19:00 - 20:30 Appelgaard 1 Wouter Slob & Martijn de Bruijn -
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard 2 Wouter Slob & Martijn de Bruijn BasiC-training
Meisjes C Dinsdag 17:30 - 19:00 Appelgaard 2 Wouter Slob & Lonneke Oussoren -
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard 2 Wouter Slob & Lonneke Oussoren BasiC-training
CMV niveau 5 Vrijdag 17:00 - 18:00 Appelgaard 3 Hanna Timmer & Zoe van Zanten -
CMV niveau 2, 3, 4 Vrijdag 17:00 - 18:00 Appelgaard 1 + 2 Ina van Vliet & Wilma Bakker -
CMV kanjertraining * Dinsdag 16:30 - 17:30 Appelgaard 2 Wouter Slob -
Recreanten Donderdag 20:30 - 22:00 Appelgaard 3