Scheidsrechterplanning

Maandag 5 januari 2019

Beste clubgenoten,

De feestdagen zijn achter de rug, de tweede competitiehelft staat weer voor de deur. Dat komt natuurlijk niet goed zonder scheidsrechters.

Ik heb daarom weer een planning gemaakt, zodat alle wedstrijden van een scheidsrechter zijn voorzien.

Ten opzichte van de 1e seizoenshelft zijn de meiden van meisjes B3 voor het eerst ingedeeld om te tellen. Diverse spelers uit MB1, MB2 en JB1 zijn nu ook ingedeeld om te fluiten/tellen bij CMV-5. Ik wil iedereen uit deze teams dan ook vragen de online spelregel toets te maken, dat kan op: www.volleybalmasterz.nl. Dat kan ook als ik je nog niet heb ingedeeld.

Oranje / gele arceringen
In het schema zijn sommige wedstrijden oranje gearceerd, andere geel.

De oranje gearceerde wedstrijden staan nog niet gepland zoals ik ze in het schema heb opgenomen. De tegenstander moet de wijziging nog goedkeuren.

Voor de geel gearceerde wedstrijden staat nog een verzoek tot verplaatsing uit en wordt gezocht of dat mogelijk is.

Wanneer je deze wedstrijden moet spelen/fluiten houdt dan goed in de gaten waar het moment van de wedstrijd wordt!

Ruilen
Zoals gewoonlijk ben je zelf verantwoordelijk voor het vinden van een vervanger als je niet kunt op het door mij gekozen tijdstip, probeer in eerste instantie te ruilen met iemand in je team. Wacht niet met ruilen tot het laatste moment, maar doe dat gelijk.

Mocht ik je hebben ingedeeld op een moment dat je zelf moet spelen, dan heb ik een foutje gemaakt en hoor ik graag van je.

Mocht ik je hebben ingedeeld op een moment dat je een andere verplichting hebt, dan graag in je team ruilen. Hiervan hoeft je mij niet op de hoogte te stellen.

Heel veel succes toegewenst bij het fluiten en alvast bedankt!

Mocht mijn mail nog vragen oproepen dan hoor ik die graag.

Met vriendelijke groet,

Cor van Vliet
Scheidsrechtersplanner vv OKK 70

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 2e helft 2018-2019 versie 1 476.81 kB pdf 15-01-2018
Spelregels Top Divisie en lager juni 2017 3.98 MB pdf 21-08-2017
Wijzigingen spelregels en reglementen juni 2017 108.84 kB pdf 21-08-2017
Datum Tijd Team thuis Team uit Code Zaal Plaats Team Scheidsrechter Team Teller
11-01-2019 19:30 OKK '70 MB 2 Vedo'70 MB 1 MB2E2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Arie Schild - -
11-01-2019 20:30 OKK '70 DS 1 WHV DS 3 D2D-EG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher MB3 Ryvana Monteban & Manon de Bruijn
11-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 WHV HS 3 H3D-DH De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Michel de Bruijn - -
11-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 D3E-EG De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Erik-Jan Oudenes - -
11-01-2019 21:15 Next Volley Dordrecht DS 6 OKK '70 DS 2 D3A-CI De Dijk DORDRECHT - - - -
11-01-2019 21:15 Drieslag HS 1 OKK '70 HS 4 H3A-LF De Swaensvoet NIEUW-BEIJERLAND - - - -
11-01-2019 21:30 OKK '70 HS 2 Apollo HS 1 H1B-EG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Cor van Vliet - -
12-01-2019 09:30 VCN MB 2 OKK '70 MB 3 MB2C2-EA Oostgaarde CAPELLE AAN DEN IJSSEL - - - -
12-01-2019 12:15 OKK '70 MB 1 Volley Tilburg MB 1 MBHC2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Jorinde Meijer - -
12-01-2019 14:00 OKK '70 JB 1 VVS'92 / Mytilus JB 1 JBHA2-DF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Stijn Boogaard - -
12-01-2019 16:45 Sliedrecht Sport HS 8 OKK '70 HS 3 H2C-BJ De Basis SLIEDRECHT - - - -
12-01-2019 17:15 Next Volley Dordrecht MC 5 OKK '70 MC 1 MC2D2-BC De Dijk DORDRECHT - - - -
12-01-2019 18:30 SNA HS 1 OKK '70 HS 1 HPA-BJ De Spil BLESKENSGRAAF CA - - - -
15-01-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 OKK '70 HS 5 H3D-GD De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
18-01-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Voleco HS 1 HPA-JA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM - - MB1 Rachel Klop & Esther Klop
18-01-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Apollo DS 2 D3A-IB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Lotte aan de Wiel - -
18-01-2019 21:00 OKK '70 HS 3 AVVA HS 2 H2C-JA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Johan van den Bergh - -
19-01-2019 11:15 OKK '70 N5 2 Sliedrecht Sport N5 4 CA51G2-AB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JB1 Peter Korevaar JB1 Matthijs Strijker
19-01-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Voltena N5 1 CA51E2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JB1 Wilmer Overduin JB1 Bjorn de Ruiter
19-01-2019 12:00 Volley Tilburg MB 3 OKK '70 MB 2 MB2E2-FC Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) TILBURG - - - -
19-01-2019 13:00 OKK '70 MB 3 SNA MB 1 MB2C2-AD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Carolien de Vos - -
19-01-2019 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 OKK '70 DS 3 D3E-FE De Drie Maenen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL - - - -
19-01-2019 13:45 Jola Olympus MB 1 OKK '70 MB 1 MBHC2-BC Amerhal MADE - - - -
19-01-2019 15:15 Next Volley Dordrecht JB 1 OKK '70 JB 1 JBHA2-CD De Dijk DORDRECHT - - - -
19-01-2019 15:30 VC WIK Groot-Ammers HS 5 OKK '70 HS 2 H1B-FE De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
19-01-2019 17:15 Vridos DS 1 OKK '70 DS 1 D2D-FE Neerpolder GIESSENBURG - - - -
24-01-2019 21:30 Erasmus Volley HS 3 OKK '70 HS 4 H3A-DF Woudestein ROTTERDAM - - - -
25-01-2019 19:30 OKK '70 MB 2 Voltena MB 3 MB2E2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Shaxel Reinita - -
25-01-2019 19:30 Flits MA 1 OKK '70 MA 1 MAHB2-AB Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT - - - -
25-01-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Roosendaal DS 4 D2D-EL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Rens de Ruiter MB3 Lieke Koutstaal & Louise Mostert
25-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 Move4U HS 6 H3D-DF De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Erik de Bruijn - -
25-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 D3E-EL De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Tim van Wingerden - -
25-01-2019 21:00 Molenwiek'74 DS 1 OKK '70 DS 2 D3A-AI De Klipper NIEUW-LEKKERLAND - - - -
25-01-2019 21:30 OKK '70 HS 2 Haaften Kwiek HS 1 H1B-EL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Edwin de Jong - -
26-01-2019 12:15 OKK '70 MB 1 Jola Olympus MB 1 MBHC2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Renée Westrik - -
26-01-2019 13:00 Meteoor N5 2 OKK '70 N5 1 CA51E2-AC Oosterbliek GORINCHEM - - - -
26-01-2019 13:00 Voleco/Vc Krimpen MB 2 OKK '70 MB 3 MB2C2-FA De Drie Maenen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL - - - -
26-01-2019 14:00 OKK '70 JC 1 Forza Schouwen-Duiveland JC 1 JC1B2-FA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Emma Schild - -
26-01-2019 14:00 Flits HS 2 OKK '70 HS 3 H2C-KJ Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT - - - -
26-01-2019 15:45 OKK '70 JB 1 Sliedrecht Sport JB 2 JBHA2-DE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Gerrit de Rover - -
26-01-2019 16:30 City Bril Krimpen HS 3 OKK '70 HS 1 HPA-KJ De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL - - - -
01-02-2019 20:00 OKK '70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 D3E-ED De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Coert Kazen - -
01-02-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Jola Olympus DS 3 D2D-ED De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Jan Klop MB3 Ingemarit Maasland & Britt Strijker
01-02-2019 20:30 OKK '70 DS 2 VIA DS 1 D3A-IK De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Johan Timmer - -
01-02-2019 21:00 OKK '70 HS 2 Phoenix HS 1 H1B-ED De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher - -
01-02-2019 21:30 OKK '70 HS 4 Next Volley Dordrecht HS 9 H3A-FC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Reinier Mulder - -
02-02-2019 09:30 VC WIK Groot-Ammers MC 2 OKK '70 MC 1 MC2D2-EC De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
02-02-2019 10:30 Vridos N5 2 OKK '70 N5 2 CA51G2-EA Neerpolder GIESSENBURG - - - -
02-02-2019 11:15 Next Volley Dordrecht N5 5 OKK '70 N5 1 CA51E2-BC De Dijk DORDRECHT - - - -
02-02-2019 11:15 OKK '70 MB 1 De Burgst Breda MB 1 MBHC2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Laila van Pelt - -
02-02-2019 12:00 Jola Olympus MB 2 OKK '70 MB 2 MB2E2-BC Amerhal MADE - - - -
02-02-2019 13:00 OKK '70 JB 1 Meteoor JB 1 JBHA2-DB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Annica Verschoor - -
02-02-2019 13:00 VC WIK Groot-Ammers MA 1 OKK '70 MA 1 MAHB2-EB De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
02-02-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 OKK '70 HS 5 H3D-ED Sporthal Haaften HAAFTEN - - - -
02-02-2019 17:30 VC WIK Groot-Ammers HS 6 OKK '70 HS 3 H2C-LJ De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
02-02-2019 18:00 RVC/Libanon '50 HS 1 OKK '70 HS 1 HPA-LJ Kralingen ROTTERDAM - - - -
05-02-2019 19:30 Switch'89 DS 2 OKK '70 DS 2 D3A-JI Walburghal ZWIJNDRECHT - - - -
08-02-2019 20:30 OKK '70 MA 1 Sliedrecht Sport MA 2 MAHB2-BD De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Anne-Fleur de Jong - -
08-02-2019 20:30 Apollo HS 2 OKK '70 HS 4 H3A-BF Cromstrijen NUMANSDORP - - - -
08-02-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Volley Zuid HS 2 HPA-JI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM - - MB2 Jasmijn van der Priem & Jalissa Nab
08-02-2019 21:00 OKK '70 HS 5 Spirit HS 5 H3D-DL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Marjolein Verheul - -
08-02-2019 21:30 OKK '70 HS 3 Volley Zuid HS 4 H2C-JI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jurgen Adriaanse - -
09-02-2019 12:15 OKK '70 N5 2 WHV N5 1 CA51G2-AF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB2 Tamarah Bakker MB2 Jalissa Nab
09-02-2019 12:15 OKK '70 N5 1 Sliedrecht Sport N5 7 CA51E2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB2 Marinka Korevaar MB2 Tess Geitz
09-02-2019 12:30 De Burgst Breda MB 1 OKK '70 MB 1 MBHC2-AC Sportcentrum Breda BREDA - - - -
09-02-2019 12:30 Forza Schouwen-Duiveland JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-AF De Vanger BRUINISSE - - - -
09-02-2019 13:00 Meteoor JB 1 OKK '70 JB 1 JBHA2-BD Oosterbliek GORINCHEM - - - -
09-02-2019 14:00 Phoenix DS 3 OKK '70 DS 3 D3E-CE De Ring ZALTBOMMEL - - - -
09-02-2019 14:00 OKK '70 MC 1 Vridos MC 1 MC2D2-CF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lieneke Stip - -
09-02-2019 15:30 Volley Meerkerk'95 HS 1 OKK '70 HS 2 H1B-CE De Linde MEERKERK - - - -
09-02-2019 15:45 OKK '70 MB 3 Flits MB 2 MB2C2-AB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lisanne Cluistra - -
09-02-2019 17:00 Spirit MB 3 OKK '70 MB 2 MB2E2-AC De Hazelaar ROSMALEN - - - -
09-02-2019 17:00 Dunamis DS 2 OKK '70 DS 1 D2D-CE Frankenhal GOIRLE - - - -
13-02-2019 20:45 Gavoc'10 HS 2 OKK '70 HS 3 H2C-HJ 't Veerhuis OUD GASTEL - - - -
15-02-2019 19:30 OKK '70 MB 2 Jola Olympus MB 2 MB2E2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Wilbert van tienhoven - -
15-02-2019 20:30 OKK '70 HS 5 Volley2B HS 6 H3D-DC De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Linda van Wijngaarden - -
15-02-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vollido DS 4 D3E-EB De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Yvonne van Lopik - -
15-02-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Serve'68 DS 1 D2D-EB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jan Willem Schild MB3 Tamar de Rover & Lieke Koutstaal
15-02-2019 20:30 Vollido HS 2 OKK '70 HS 1 HPA-HJ De Ridderhal HENDRIK-IDO-AMBACHT - - - -
15-02-2019 21:30 OKK '70 HS 4 Move4U HS 5 H3A-FA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Martijn de Rover - -
16-02-2019 09:00 Sliedrecht Sport N5 4 OKK '70 N5 2 CA51G2-BA De Basis SLIEDRECHT - - - -
16-02-2019 09:00 WHV MA 1 OKK '70 MA 1 MAHB2-FB De Wiel ASPEREN - - - -
16-02-2019 10:30 Vridos N5 1 OKK '70 N5 1 CA51E2-FC Neerpolder GIESSENBURG - - - -
16-02-2019 10:45 Sliedrecht Sport MC 4 OKK '70 MC 1 MC2D2-DC De Basis SLIEDRECHT - - - -
16-02-2019 11:15 OKK '70 MB 1 Sliedrecht Sport MB 1 MBHC2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Quinty Verbaan - -
16-02-2019 11:15 OKK '70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 JC1B2-FD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Bertijn de Ruijter - -
16-02-2019 13:00 OKK '70 MB 3 Voleco/Vc Krimpen MB 2 MB2C2-AF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Mirthe Vogelaar - -
16-02-2019 15:15 VoCon JB 1 OKK '70 JB 1 JBHA2-AD Cromstrijen NUMANSDORP - - - -
22-02-2019 19:45 OKK '70 MA 1 VC WIK Groot-Ammers MA 1 MAHB2-BE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Jasper Oussoren - -
22-02-2019 20:30 Jola Olympus HS 2 OKK '70 HS 2 H1B-AE Amerhal MADE - - - -
22-02-2019 20:30 OKK '70 HS 1 WHV HS 1 HPA-JG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM - - MB1 Lotte de Bruin & Judith Timmer
22-02-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Erasmus Volley DS 4 D3A-IH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Rachel van Dam - -
22-02-2019 21:30 OKK '70 HS 3 Volley2B HS 4 H2C-JG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Arjen van der Vlies - -
23-02-2019 11:15 OKK '70 N5 2 VC WIK Groot-Ammers N5 2 CA51G2-AC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Nina de Vos MB1 Emma Brieffies
23-02-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Next Volley Dordrecht N5 5 CA51E2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Lonneke Oussoren MB1 Roos van Dongen
23-02-2019 13:00 OKK '70 MC 1 VC WIK Groot-Ammers MC 2 MC2D2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Laura Vogelaar - -
23-02-2019 14:00 Vedo'70 MB 1 OKK '70 MB 2 MB2E2-DC Het Bruisend Hart HOORNAAR - - - -
23-02-2019 14:45 OKK '70 MB 3 VCN MB 2 MB2C2-AE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Eline Vogelaar - -
23-02-2019 15:30 Voltena MB 1 OKK '70 MB 1 MBHC2-FC De Iris NIEUWENDIJK NB - - - -
23-02-2019 16:45 Podarwic DS 1 OKK '70 DS 1 D2D-AE De Maayenbogerd AALST - - - -
23-02-2019 18:00 Intermezzo JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-BF De Staver SOMMELSDIJK - - - -
08-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 10 OKK '70 DS 1 D2D-HE De Basis SLIEDRECHT - - - -
08-03-2019 19:30 OKK '70 MC 1 AVVA MC 2 MC2D2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lieneke Stip - -
08-03-2019 20:30 OKK '70 HS 2 Sliedrecht Sport HS 6 H1B-EB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Bart de Ruijter - -
09-03-2019 10:45 Flits MB 2 OKK '70 MB 3 MB2C2-BA Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT - - - -
09-03-2019 15:00 WHV HS 1 OKK '70 HS 1 HPA-GJ-1-2 De Wiel ASPEREN - - - -
09-03-2019 15:15 Next Volley Dordrecht JC 2 OKK '70 JC 1 JC1B2-CF De Dijk DORDRECHT - - - -
09-03-2019 16:30 SNA HS 2 OKK '70 HS 5 H3D-BD De Spil BLESKENSGRAAF CA - - - -
12-02-2019 20:00 OKK '70 DS 2 Spirit DS 3 D3A-LI Vrijenburgpoort BARENDRECHT - - - -
14-03-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers HS 3 OKK '70 HS 1 HPA-FJ De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
15-03-2019 19:30 OKK '70 MB 1 Voltena MB 1 MBHC2-CF De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Hanna Timmer - -
15-03-2019 19:30 OKK '70 MB 2 Volley Tilburg MB 3 MB2E2-CF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Sara de Ruiter - -
15-03-2019 19:45 OKK '70 HS 5 Voltena HS 2 H3D-DA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Thom van Dijk - -
15-03-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Volley Zuid DS 6 D2D-EK De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Martijn de Bruijn MB3 Ryvana Monteban & Manon de Bruijn
15-03-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Flits DS 3 D3E-EK De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Shaxel Reinita - -
15-03-2019 21:15 Smash'66 DS 3 OKK '70 DS 2 D3A-GI Blokweer ALBLASSERDAM - - - -
15-03-2019 21:30 OKK '70 HS 2 Spirit HS 3 H1B-EK De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher - -
15-03-2019 21:30 OKK '70 HS 4 Molenwiek'74 HS 2 H3A-FJ De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Leon van Houwelingen - -
16-03-2019 11:15 OKK '70 JC 1 Intermezzo JC 1 JC1B2-FB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Niek van Houwelingen - -
16-03-2019 12:00 Vridos MC 1 OKK '70 MC 1 MC2D2-FC Neerpolder GIESSENBURG - - - -
16-03-2019 12:15 VC WIK Groot-Ammers N5 2 OKK '70 N5 2 CA51G2-CA De Reiger GROOT-AMMERS - - - -
16-03-2019 13:00 OKK '70 JB 1 Next Volley Dordrecht JB 1 JBHA2-DC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Stefan van Houwelingen - -
16-03-2019 14:30 SNA MB 1 OKK '70 MB 3 MB2C2-DA De Spil BLESKENSGRAAF CA - - - -
16-03-2019 15:30 Vridos HS 1 OKK '70 HS 3 H2C-FJ Neerpolder GIESSENBURG - - - -
21-03-2019 21:00 VIA HS 1 OKK '70 HS 5 H3D-KD MFC de Lingehof ARKEL - - - -
22-03-2019 19:45 OKK '70 MA 1 WHV MA 1 MAHB2-BF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Annemarie de Rover - -
22-03-2019 20:00 Astrea HS 1 OKK '70 HS 4 H3A-IF Sport + DORDRECHT - - - -
22-03-2019 20:30 OKK '70 HS 1 VCN HS 3 HPA-JE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM - - JB1 Mark Alblas & Daan van Dijk
22-03-2019 21:15 VCN HS 4 OKK '70 HS 2 H1B-JE Oostgaarde CAPELLE AAN DEN IJSSEL - - - -
22-03-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Atak'55 DS 4 D3A-IF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Elize de Lange - -
22-03-2019 21:30 OKK '70 HS 3 Molenwiek'74 HS 1 H2C-JE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Arriëtte de Jong - -
23-03-2019 09:00 Sliedrecht Sport JC 2 OKK '70 JC 1 JC1B2-DF De Basis SLIEDRECHT - - - -
23-03-2019 12:15 OKK '70 N5 2 Vridos N5 2 CA51G2-AE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB2 Jasmijn van der Priem MB3 Britt Stijker
23-03-2019 12:45 Sliedrecht Sport MB 1 OKK '70 MB 1 MBHC2-DC De Basis SLIEDRECHT - - - -
23-03-2019 13:30 Voltena N5 1 OKK '70 N5 1 CA51E2-EC De Iris NIEUWENDIJK NB - - - -
23-03-2019 14:00 OKK '70 MC 1 Sliedrecht Sport MC 4 MC2D2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Emma Schild - -
23-03-2019 14:00 VVS'92 / Mytilus JB 1 OKK '70 JB 1 JBHA2-FD Baskensburg I VLISSINGEN - - - -
23-03-2019 14:30 VVC-Vught DS 1 OKK '70 DS 1 D2D-JE Martinihal VUGHT - - - -
23-03-2019 15:45 OKK '70 MB 3 Smash'66 MB 2 MB2C2-AC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Erik den Breejen - -
23-03-2019 16:00 Switch'89 DS 1 OKK '70 DS 3 D3E-JE Walburghal ZWIJNDRECHT - - - -
25-03-2019 20:30 OKK '70 DS 2 Molenwiek'74 DS 2 D3A-IE De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Nicolien Both - -
29-03-2019 19:45 OKK '70 MA 1 Flits MA 1 MAHB2-BA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Japke Haeser - -
29-03-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 D3E-EI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Wilma van Dusseldorp - -
29-03-2019 21:30 OKK '70 HS 4 DVO HS 4 H3A-FH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Pieter de Keijzer - -
30-03-2019 11:00 WHV N5 1 OKK '70 N5 2 CA51G2-FA De Wiel ASPEREN - - - -
30-03-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Meteoor N5 2 CA51E2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JB1 Jesse Maasland JB1 Aron de Graaf
30-03-2019 12:45 Podarwic MA 1 OKK '70 MA 1 MAHB2-CB De Maayenbogerd AALST - - - -
30-03-2019 13:00 OKK '70 JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 JC1B2-FC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Jorinde Meijer - -
30-03-2019 15:30 Voltena HS 2 OKK '70 HS 5 H3D-AD-1-2 De Iris NIEUWENDIJK NB - - - -
02-04-2019 20:45 Molenwiek'74 DS 2 OKK '70 DS 2 D3A-EI De Klipper NIEUW-LEKKERLAND - - - -
05-04-2019 19:30 OKK '70 MB 2 Spirit MB 3 MB2E2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Zoë van Zanten - -
05-04-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Jola Olympus DS 2 D2D-EI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Bart de Ruijter MB1 Roos van Dongen & Lonneke Oussoren
05-04-2019 21:30 OKK '70 HS 5 Podarwic HS 2 H3D-DJ De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Tasmara Stigter - -
05-04-2019 20:30 OKK '70 HS 2 Volley Zuid HS 3 H1B-EI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher - -
06-04-2019 09:00 Sliedrecht Sport N5 7 OKK '70 N5 1 CA51E2-DC De Basis SLIEDRECHT - - - -
06-04-2019 10:15 OKK '70 JC 1 Voleco JC 1 JC1B2-FE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H5 Machlon de Jong - -
06-04-2019 10:45 Volley Tilburg MB 1 OKK '70 MB 1 MBHC2-EC Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) TILBURG - - - -
06-04-2019 11:15 Volley Meerkerk'95 N5 3 OKK '70 N5 2 CA51G2-DA De Linde MEERKERK - - - -
06-04-2019 12:00 OKK '70 JB 1 VoCon JB 1 JBHA2-DA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Martien van Dijk - -
06-04-2019 12:45 Sliedrecht Sport MA 2 OKK '70 MA 1 MAHB2-DB De Basis SLIEDRECHT - - - -
06-04-2019 14:00 AVVA MC 2 OKK '70 MC 1 MC2D2-AC Het Spant AMEIDE - - - -
06-04-2019 17:30 Move4U HS 1 OKK '70 HS 1 HPA-DJ Sporthal Holy VLAARDINGEN - - - -
12-04-2019 19:30 Smash'66 MB 2 OKK '70 MB 3 MB2C2-CA Blokweer ALBLASSERDAM - - - -
12-04-2019 19:45 OKK '70 MA 1 Podarwic MA 1 MAHB2-BC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jan van Wijngaarden - -
12-04-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 8 OKK '70 DS 3 D3E-HE De Dijk DORDRECHT - - - -
12-04-2019 20:30 OKK '70 DS 2 Astrea DS 1 D3A-ID De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jurgen Adriaanse - -
12-04-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Sliedrecht Sport HS 4 HPA-JC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM - - JB1 Bjorn de Ruiter & Matthijs Strijker
12-04-2019 21:15 Smash'66 HS 1 OKK '70 HS 4 H3A-GF Blokweer ALBLASSERDAM - - - -
12-04-2019 21:30 OKK '70 HS 3 Volley Meerkerk'95 HS 2 H2C-JC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Nick van Veen - -
13-04-2019 11:15 OKK '70 N5 2 Volley Meerkerk'95 N5 3 CA51G2-AD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Judith Timmer MB1 Rachel Klop
13-04-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Vridos N5 1 CA51E2-CF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Lotte de Bruin MB1 Esther Klop
13-04-2019 12:45 Sliedrecht Sport JB 2 OKK '70 JB 1 JBHA2-ED De Basis SLIEDRECHT - - - -
13-04-2019 13:00 OKK '70 MC 1 Next Volley Dordrecht MC 5 MC2D2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Carolien de Vos - -
13-04-2019 13:00 Voleco JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-EF De Drie Maenen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL - - - -
13-04-2019 16:00 Voltena MB 3 OKK '70 MB 2 MB2E2-EC De Iris NIEUWENDIJK NB - - - -
13-04-2019 16:00 Switch'89 HS 1 OKK '70 HS 2 H1B-HE Walburghal ZWIJNDRECHT - - - -
13-04-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 OKK '70 HS 5 H3D-ID Het Bruisend Hart HOORNAAR - - - -